Articles

Polska Doula w Anglii: Praca z maluchami i ich mamusiami sprawia mi więcej radości niż praca w wielkiej firmie

Czy można zrezygnować z etatowej pracy w korporacji i zająć się czymś, co jest naprawdę ważne i o czym marzyło się cale życie? Okazuje się, że tak. Z okazji tygodnia douli, który trwa do 28 marca zapraszamy na rozmowę z Anną Wilk, polską doulą w Wielkiej Brytanii.

 

Obrońmy polską maturę w Wielkiej Brytanii A-Level!

Jak wielu z Was wie, w końcu stycznia AQA poinformowała, że od 2018 roku nie będzie więcej oferować uczniom możliwości zdawania egzaminu A-Level (odpowiednika matury) z języka polskiego.

Bezpłatne przedszkola dla dzieci w Wielkiej Brytanii

Brytyjskie ministerstwo edukacji zachęca polskich rodziców dwuletnich dzieci do skorzystania z oferty bezpłatnej wczesnej edukacji.

Strony

Redakcja

redaktor naczelna/załozycielka portalu
Małgorzata Mroczkowska

Zespół redakcyjny: Monika Zboinska, Boguslawa Budna, Renata Suchodolska, Joanna Wierzbicka, Kasia Szydło, Ewa Wojtan, Ola Zwolenik, Ewelina Oblocka, Elżbieta Ławczys, Faustyna Mounis, Ewa Kozioł, Katarzyna Bogusławska, Katarzyna Wrona, Martyna Szynkiewicz, Joanna Laszczuk, Justyna Daniluk.

Reklama: mumsfromlondon@gmail.com

adres e-mail: mumsfromlondon@gmail.com

Magazyn ukazuje się wyłącznie w wersji elektronicznej pod adresem www.mumsfromlondon.com
Redakcja nie zwraca tekstów nie zamówionych i zastrzega sobie prawo do ich redagowania, skracania oraz opatrywania własnymi tytułami. Redakcja nie odpowiada za treść zamieszczanych reklam i ogłoszeń. Redakcja nie odpowiada za treść opinii i komentarzy publikowanych pod artykułami lub na forum przez Czytelników.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Podziel się naszym tekstem u siebie na Facebooku, stronie lub blogu podając http://mumsfromlondon.com/ jako źródło tekstu.