Articles

Bezpłatne przedszkola dla dzieci w Wielkiej Brytanii

Brytyjskie ministerstwo edukacji zachęca polskich rodziców dwuletnich dzieci do skorzystania z oferty bezpłatnej wczesnej edukacji.

„Toń” Lipskiej. Angielski kryminał o polskim Londynie

Ciało młodej dziewczyny wyłowione w Tamizie nie ma na sobie żadnych charakterystycznych cech poza jedną: amatorskim tatuażem w kształcie serca. W środku serduszka wytatuowane są imiona: Paweł i Ela.

List lekarki w sprawie szczepień

Nasza redakcja otrzymała wczoraj list od polskiej lekarki, którą poruszyła nasza dyskusja na temat szczepień. Uważamy, że jest to ważny głos w całej sprawie i postanowiliśmy podzielić się nim z Wami. List publikujemy w całości.

Oto jego treść:

Strony

Redakcja

redaktor naczelna/załozycielka portalu
Małgorzata Mroczkowska

Zespół redakcyjny: Monika Zboinska, Boguslawa Budna, Renata Suchodolska, Joanna Wierzbicka, Kasia Szydło, Ewa Wojtan, Ola Zwolenik, Ewelina Oblocka, Elżbieta Ławczys, Faustyna Mounis, Ewa Kozioł, Katarzyna Bogusławska, Katarzyna Wrona, Martyna Szynkiewicz, Joanna Laszczuk, Justyna Daniluk.

Reklama: mumsfromlondon@gmail.com

adres e-mail: mumsfromlondon@gmail.com

Magazyn ukazuje się wyłącznie w wersji elektronicznej pod adresem www.mumsfromlondon.com
Redakcja nie zwraca tekstów nie zamówionych i zastrzega sobie prawo do ich redagowania, skracania oraz opatrywania własnymi tytułami. Redakcja nie odpowiada za treść zamieszczanych reklam i ogłoszeń. Redakcja nie odpowiada za treść opinii i komentarzy publikowanych pod artykułami lub na forum przez Czytelników.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Podziel się naszym tekstem u siebie na Facebooku, stronie lub blogu podając http://mumsfromlondon.com/ jako źródło tekstu.