Articles

Najlepszy sposób na krosty to terapia …moczem ?!

Obrzydliwe? Z całą pewnością, ale czy wiecie, że leczenie własnym moczem stosowano już w czasach biblijnych? Eksperci od medycyny naturalnej potwierdzają, że mocz zawiera w sobie składniki, które pomagają wyleczyć różne skórne schorzenia.

Warto być uprzejmym: młodej mamie bardzo się to opłaciło

Czy podróżując z maluchem pociągiem lub autobusem zapchanym do granic możliwości przyszło, by nam do głowy by ustąpić miejsce obcej osobie i zabrać małe dziecko na nasze kolana?

Prawda o frytkach z McDonalda: benzyna, silikon i inne substancje chemiczne znalezione w każdej frytce!

Wszyscy wiemy, że jedzenie z McDonalda nie jest zdrowe, a mimo to przynajmniej raz na jakiś czas zaprowadzamy tam nasze dzieci.

Porywanie dzieci pod szkołami w Londynie. Bądźmy czujni.

Jak informuje Metropolitan Police w ciągu ostatnich dni doszło do kilku prób porwań dzieci bezpośrednio w okolicach szkół w Londynie. Do zdarzeń doszło na południu Londynu, w dzielnicy Lambeth.

Strony

Redakcja

redaktor naczelna/załozycielka portalu
Małgorzata Mroczkowska

Zespół redakcyjny: Monika Zboinska, Boguslawa Budna, Renata Suchodolska, Joanna Wierzbicka, Kasia Szydło, Ewa Wojtan, Ola Zwolenik, Ewelina Oblocka, Elżbieta Ławczys, Faustyna Mounis, Ewa Kozioł, Katarzyna Bogusławska, Katarzyna Wrona, Martyna Szynkiewicz, Joanna Laszczuk, Justyna Daniluk.

Reklama: office@2sisterspr.co.uk

adres e-mail: mumsfromlondon@gmail.com

Magazyn ukazuje się wyłącznie w wersji elektronicznej pod adresem www.mumsfromlondon.com
Redakcja nie zwraca tekstów nie zamówionych i zastrzega sobie prawo do ich redagowania, skracania oraz opatrywania własnymi tytułami. Redakcja nie odpowiada za treść zamieszczanych reklam i ogłoszeń. Redakcja nie odpowiada za treść opinii i komentarzy publikowanych pod artykułami lub na forum przez Czytelników.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Podziel się naszym tekstem u siebie na Facebooku, stronie lub blogu podając http://mumsfromlondon.com/ jako źródło tekstu.